MICROSOFT VIRTUAL REALITY

06. 11. 2018     sekce: Fotogalerie     autor: Petr Drábek     tisk: tisk článku

Náš bývalý žák Michal Mitraš, který je MICROSOFT STUDENT TRAINER nám nabídl šanci seznámit se s možností jak se stát členem týmu MICROSOFT STUDENT TRAINING CENTER. Jaké to má výhody, co jemu osobně to přineslo, co se naučil, s kým se seznámil, co to obnáší.

Dále mám Michal nabídl vyzkoušet si virtuální realitu. A protože my rádi zkoušíme nové technologie, tak jsme s nadšením souhlasili.

Michal nám představil MICROSOFT STUDENT TRAINING CENTER a hned poté jsme se pustili do virtuální reality.

 

Michal k nám dovezl  brýle a ovladače MICROSOFT  MIX REALITY. Napřed nám vše vysvětlil jak to funguje a poté příšlo zkoušení, kdy každý žák se mohl 6 minut seznamovat s virtuálním světem.


Jak se to žákům líbilo si můžete přečíst zde:

Tato prezentace a aktivita se mi hodně líbila. Už když nás bylo vybráno jen šest z naší třídy, včetně mě, jsem se začala těšit, co to bude. Prezentace byla moc hezky odvyprávěna a zaujala mě tak moc, že bych taky měla zájem o STC Microsoft. Virtuální realita mi ze začátku nešla, ale nakonec jsem se tomu přizpůsobila a užila si ji. Ten Řím byl fascinující, jen mě dost štvalo, že se na mě jeden muž furt díval, jako bych byla divná... Celá tato akce byla úžasná. Lepší než učení. Škoda, že nebyla delší... Aspoň bych se vyhnula angličtině a ruštině.
Děkuji moc za tuto příležitost.

Eliška Melichaříková


Moc se mi líbila ta virtuální realita. Nejvíc oceňuji to, že jsme měli příležitost si to vyzkoušet, už asi takovou možnost mít nebudu. Dále jsem byl rád, že nám něco řekl o té STC Microsoft škole. Docela mě překvapilo, že když něco nebudem vědět, že mu můžem napsat osobně na Facebook. A hlavně když jsme něco nevěděli, tak nám všechno vysvětlil.

Daniel Vácha


Virtuální realita se mi moc líbila. Cítila jsem se jako ve snu. Nejvíce se mi líbilo zmenšování a zvětšování věcí. Překvapilo mě, že tam chodili lidé. Byl to pro mě obrovský zážitek!

Linda Hladíková


Dnešní přednáška o Microsoftu a VR se mi velice líbila. Dozvěděla jsem se spoustu nových informací. Také jsem měla možnost si vyzkoušet virtuální realitu, což bylo zajímavé. Prezentace se mi líbila, bylo tam vše podstatné. 

Veronika Dohnálková

Líbilo so mi, že jsme mohli vyhrát malé ceny, když jsme odpověděli dobře na jeho otázky. Vyrtuální realita byla dobrá. Zaujalo mě povídíní o Microsoftu a STC. Bylo dobré, že jsme si vyrtuální realitu mohli vyzkoušet. Zaujalo mě také, že se společností Microsoftu můžeme podívát na různá místa v Enropě a o Ameriky(pokud se staneme členy STC). Bylo to zajímavé.

Honza Ptáček

 

Fotogalerie

 
 

Nejčtenější články